Jmenuji se Vlasta Otychová (nar.r. 1959 ve znamení Býka) a podnikat jsem začala již v roce 1990 ve vzdělávání dospělých s manželem ing. Vlastimilem Otychem. Jsem absolventkou Pedagogické fakulty v Plzni, mám tedy ke vzdělávání blízko. Mé znalosti z oblasti psychologie se mi ale hodí i při výběru pracovníků pro firmu Vadana.

  Vlasta Otychová

Po deseti letech ve školství (učitelství 1. stupně) jsem odešla v roce 1992 na roční neplacené volno, ze kterého jsem se ale již nevrátila. Z jedné firmy vznikly tři okruhy činnosti. Vzdělávací činnost nadále pokračuje pod názvem – Mgr.Vlasta Otychová – INTEGRA a INTEGRA CENTRUM s.r.o. (www.integracentrum.cz), manžel založil vlastní firmu, která se zabývá auditorskou činností a daňovým poradenstvím (www.integraaudit.cz) a abychom to všechno při dnes již dospělých dvojčatech zvládli, vznikla VADANA, spol. s r.o., která se dnes zabývá výhradně službami domácnostem.

V současné době je u firmy zaměstnáno 20 hospodyní, pravidelně se staráme o 100 domácností. Při výběru pracovníků považuji za důležitou rychlost a pečlivost (což je vzácná kombinace), dobrou organizaci práce, komunikativnost a diskrétnost. Vzhledem k tomu, že léta podnikání mě naučila, že všechno se zvládnout nedá, dávno se již nestydím za to, že „mám hospodyni“. Je to práce jako každá jiná a věřte, že na ženy, které ji vykonávají, klade značné nároky. Je potěšující, že postupem času ke stejným závěrům jako já docházejí i ostatní ženy a dokonce i muži.

Věřím, že do této skupiny budete patřit i Vy.

 
 
Hospodyně do domácnosti   |   e-mail: vadana@vadana.cz   |   webdesign: www.eddo.cz 
 
de uk cz